Home » Ročník 2019 » Organizační informace k příjezdu

Organizační informace k příjezdu

Již za necelý měsíc se setkáme na akci Letní škola 2019 s iPady v Malé Morávce v Jeseníkách. Proto Vám nyní zasíláme základní informace nutné k plánování vaší cesty a celého pobytu.
Celá akce proběhne v Hotelu Neptun v obci Malá Morávka. Informace o hotelu najdete na stránkách www.hotel-neptun.cz. Před hotelem je prostor k parkování. Registrace účastníků bude zahájena v pondělí 12. srpna od 12:00 v recepci hotelu. Příjezd je však možný i dříve, my již budeme na místě a určitě bude možné si v hotelu nechat zavazadla a porozhlédnout se po okolí.
Úvodní konference, kterou bude celá akce zahájena, začne v 15 hodin. Účast na této konferenci je důležitá, dozvíte se detailní informace o průběhu celé akce a veškeré organizační pokyny. Od 16 hodin pak proběhnou první workshopy podle Vašeho výběru.
V letošním roce je opět součástí programu outdoorová aktivita. Počítejte prosím při balení svých věcí s tím, že jedno odpoledne strávíme aktivně mimo zázemí hotelu. Určitě se bude hodit základní turistické vybavení a v ideálním případě i powerbanky pro Vaše zařízení.
Sledujte také tyto, na kterých budeme zveřejňovat aktuální informace. Ale pokud budeme mít nějakou zásadní informaci, určitě ji pošleme i mailem
Na závěr máme pro Vás jedno malé doporučení. Označte si nějakým způsobem všechna svá zařízení (iPad, telefon, nabíječku, …), ideálně malou samolepkou se jménem.