O letní škole

„Letní škola s iPadem“ je akce pro všechny zájemce ze školství, kteří si chtějí rozšířit a procvičit své dovednosti ve využití ICT ve výuce. Není to jen o práci s iPadem, ale také o využití webových nástrojů, nápadech do výuky, výměně zkušeností a navazování nových kontaktů.

Pro plánování letošního ročníku jsme využili nejen osvědčené metody, ale také nové nápady a postupy a také zpětné vazby účastníků předchozích ročníků letních škol. Nultý ročník letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ proběhl v Rožnově pod Radhoštěm v roce 2014, oficiálně první ročník pak v Jeseníkách. Na tomto místě se nám zalíbilo a v roce 2022 se tak setkáme na stejném místě. Místo je sice stejné, ale opět pracujeme na úplně novém obsahu, máte se na co těšit.

V roce 2022 na Vás opět čekají povinné a volitelné workshopy, které absolvujete v rámci prvního odpoledne, a dále pak druhý a třetí „půlden“. Poslední den Letní školy proběhne minikonference, na které může každý účastník představit sebe, svou školu, práci a zkušenosti s iPadem či zajímavé nápady, které má za sebou, nebo se na ně chystá. Na letní škole bude i doporučená linka pro ty účastníky, kteří s iPadem teprve začínají. Pro ně je připravena sada workshopů, díky kterým se naučí základy ovládání tabletu a také se seznámí s nejdůležitějšími aplikacemi pro výuku. Tuto „linku začátečníka“ si však můžete upravit a doplnit si ji o workshopy, které vás zaujmou.

Více informací o programu a workshopech ročníku 2022 budou doplněny.