O letní škole

„Letní škola s iPadem“ je akce pro všechny zájemce ze školství, kteří si chtějí rozšířit a procvičit své dovednosti ve využití ICT ve výuce. Není to jen o práci s iPadem, ale také o využití webových nástrojů, nápadech do výuky, výměně zkušeností a navazování nových kontaktů.

Do další dekády této letní školy vstupujeme na novém místě, a tím je přímo pohádkové prostředí hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí. Máme tu domluvené jak ubytování, tak stravování a školící místnosti. Vše vzájemně propojené a na jednom místě.

Pro plánování letošního ročníku jsme využili nejen osvědčené metody, ale také nové nápady a postupy a také zpětné vazby účastníků předchozích ročníků letních škol. Nultý ročník letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ proběhl v Rožnově pod Radhoštěm v roce 2014, oficiálně první ročník pak v Jeseníkách.

Jedenáctý ročník navazuje na změny, které jsme vyzkoušeli během desátého ročníku. Opět vás čekají povinné a volitelné workshopy, bude jich ale trochu více než dříve. Novinkou bude čtvrteční dopolední workshop, který nahrazuje závěrečnou konferenci.

Na letní škole bude i doporučená linka pro ty účastníky, kteří s iPadem teprve začínají. Pro ně je připravena sada workshopů, díky kterým se naučí základy ovládání tabletu a také se seznámí s nejdůležitějšími aplikacemi pro výuku. Tuto „linku začátečníka“ si však můžete upravit a doplnit si ji o workshopy, které vás zaujmou.

Více informací o programu a workshopech ročníku 2024 budou postupně doplňovány.