Home » Ročník 2021 » Poslední informace před odjezdem

Poslední informace před odjezdem

Vážení účastníci Letní školy.

Tak už je to tady. Za týden se potkáme v Malé Morávce na Letní škole s iPady. Dovolte nám připomenout pár základních informací.

Registrace účastníků bude zahájena v pondělí 9. srpna od 12:00 v recepci hotelu Neptun v Malé Morávce. Pro plánování spolujízdy vám nabízíme elektronickou nástěnku na adrese https://padlet.com/rambouskova/moravka. Pokud tedy máte v autě místo, můžete ho nabídnout pomocí lístečku na nástěnce. Nezapomeňte tam uvést kontakt na sebe, aby se vám případný zájemce mohl ozvat. Heslo pro přístup k nástěnce jsme vám posílali v červnu, pokud ho nemáte, napište si o něj na lklubal@gmail.com.

V předchozím příspěvku také najdete seznam aplikací, které si nainstalujte do svého iPadu. Doporučujeme si také všechna svá zařízení označit, třeba samolepkou se jménem.

Vzhledem k situaci také upozorňujeme na platná pravidla pro konání hromadných akcí a zejména pro ubytování v hotelu. K dnešnímu dni stále platí tzv. O-N-T systém, tedy Očkování – prodělaná Nemoc – Test. Ověřte si tedy, zda splňujete tyto podmínky a přivezte si s sebou potřebná potvrzení. Více informací na webu Covid Portál.

Moc se těšíme na setkání již brzy v Malé Morávce.