Home » Ročník 2019 » Poslední informace před příjezdem

Poslední informace před příjezdem

Všechny účastníky Letní školy budeme očekávat v pondělí od 12 hodin na recepci hotelu Neptun. Jak jsme již psali, přijet můžete i dříve, vlastní registrace ale bude zahájena až ve 12:00.

Na stránce Volitelné workshopy jsme zveřejnili seznam aplikací, které se Vám na workshopech budou určitě hodit. Pokud si pamatujete, na které workshopy jste přihlášeni, instalujte už nyní. Pokud ne, jistě se vše zvládne na hotelu. U placených aplikací si obvykle můžete nainstalovat i bezplatnou verzi s omezenou funkčností, pro účely workshopu a seznámení se to bude určitě stačit. Budeme mít k dispozici i iPady k zapůjčení, ale jejich počet je omezen a nemůžeme zaručit jejich dostupnost pro všechny. Vy, kteří jste v přihlášce uváděli požadavek na zapůjčení se bát nemusíte, pro Vás je jich dostatek.

V rámci Letní školy budeme hodně sdílet, instalovat a komunikovat. Proto by bylo ideální předem si zajistit následující:

  1. Svoje Apple ID a heslo k němu.
  2. Svůj e-mail a heslo k němu. V ideální variantě by se mělo jednat o účet Google, který se dá využít i pro registrace do jiných služeb.
  3. Viz předchozí bod – Google účet se bude hodit každému. Pokud jej nemáte, zkuste si jej zřídit.
  4. Twitter. To je naše preferovaná „sdílecí“ platforma. A nejen naše. Sami uvidíte, kolik nápadů a inspirace se na této síti dá najít. Nechceme nikoho nutit, ale zřízení účtu a pouhé sledování nic nestojí a nemusíte ani nic publikovat a nikdo o Vás neví. Ale pro Letní školu by se moc hodil. Něco o této síti si můžete přečíst zde. No a pokud přijedete se zřízeným účtem, budeme moc rádi a navíc si budete moci zasoutěžit o ceny. Na stránce Lektorů si můžete již nyní vyhledat vhodné účty ke sledování 🙂
    Z předchozích let máme zkušenost, že zřizování mnoha účtu na jednom místě je ze strany Twitteru blokováno, proto by s registrací přímo na Letní škole mohl být malý problém.
  5. No a podobně to máme i s Instagramem. Také to není podmínkou, ale účast v soutěži, sdílení a inspirace bude díky předem připravenému účtu mnohem jednodušší.

 

Moc se na vás všechny těšíme.

A poznámka na závěr

Předpovědi počasí nejsou zcela příznivé, proto doporučujeme přibalit oblečení, ve kterém by bylo možné absolvovat jednu část programu i v občasné přeháňce. Ale nebojte se, uděláme vše pro to, aby se dalo vždy někam schovat.